ua

Чоловічі куртки з волової шкіри

По мірі дорослішання їх шкіра ставала товщою і загартованою, тому цінувалася через свою міцність.

Воли здавна використовувалися людиною в якості супер витривалої тяглової робочої сили. Служили вони до десятка років, у міру дорослішання їх шкіра ставала товщою і загартованішою, тому цінувалася через свою міцність. Виходячи з цього, куртка з волової шкіри надійно служила багато років, в повній мірі виконуючи свою функцію захисту від холоду і негоди. Хоча минули десятиліття, і навіть сторіччя, машини замінили тварин, прихильність до шкіряного одягу залишилася незмінною, так як складно знайти матеріал, який би володів такими властивостями і при цьому виглядав настільки елегантно і переконливо.

Якщо ви шукаєте чоловічі куртки з волової шкіри, вам дійсно необхідно ознайомитися з асортиментом Інтернет магазину Vintageleder. Тут вашій увазі буде представлена ​​колекція новітніх розробок на основі автентичних виробів верхнього одягу, створеного на початку і в середині минулого століття для військових потреб передових армій світу.

Прогресивна куртка з волової шкіри

Вибираючи верхній одяг з натуральних матеріалів, необхідно спочатку визначитися для яких цілей він буде використовуватися, а лише потім приймати рішення знадобляться вам волові куртки або з інших видів шкір. Якщо мова йде про повсякденне носінні речі з впливом різних погодних факторів, то безперечно варто розглядати моделі з більш міцних матеріалів: волова, буйволяча. Якщо ж вам необхідний презентабельний виріб, який не буде нещадно експлуатуватися на всі випадки життя, то можна розглянути моделі з телятини, овчини.

Не всяка шкіряна куртка з волової шкіри буде виглядати естетично. У нашому магазині підібрані моделі, в яких брутальність даної сировини вміло обіграна, а його щільність тільки надає характеру виробам.

У нас знайдеться шкіряна чоловіча куртка з волової шкіри, також присутні жіночі варіанти одягу. Моделі варіюються від коротких на резинці, середньої довжини до довгих, що накривають піджак. Колірна гамма теж порадує покупців, вона включає класичний чорний, кілька вдалих відтінків коричневого, ексклюзивні помаранчевий і бордовий кольори.

У гармонійному ансамблі шкіряна куртка з волової шкіри буде поєднуватися з головними уборами, також представленими на цьому сайті - це бейсболки, кепки, хутряні шапки з натуральної овчини. На завершення образу можна додати шкіряну сумку, виконану в загальній стилістиці з іншими товарами.

Як придбати чоловічі куртки з волової шкіри?

Зробити це не складно в комфортних для вас умовах і в зручний час, заощаджуючи витрати енергії на походи по магазинах. За допомогою нашого магазину куртка з волової шкіри в Києві, як і по всій Україні, може бути придбана тільки online, так як offline майданчиків ми не маємо. Це не повинно вас напружувати, доставка і оплата організована таким чином, що у вас буде можливість оглянути і приміряти товар перед остаточним розрахунком.

Вам потрібно лише визначитися з моделлю, заповнити невелику анкету через кнопку «Спрощене замовлення». Після уточнення з продавцем-консультантом розміру та інших необхідних деталей, продукція доставляється безкоштовно кур'єром «Нової пошти» за адресою протягом 1-3 днів. У разі необхідності або будь-яких невідповідностей можливий обмін / повернення товару.