ua

Новорічні знижки 2019!

Хвилюючі дні очікування, ось вже зовсім скоро наші будинки і офіси перетворяться: причепуряться, змінять повсякденний вид на святкове вбрання; блиснуть веселими вогниками вітрини магазинів, закликаючи скоріше зайти і прикупити такі довгоочікувані подарунки до свят, яких з нетерпінням чекає малеча, ну і дорослі теж не відстають. Так, так це Різдво і Новий рік! Як швидко, здавалося ще так далеко і не скоро, а вони вже на носі. Швидше потрібно думати про подарунки для наших близьких і не забути про себе коханого!

Інтернет-магазин Vintageleder пропонує широкий асортимент зимових і демісезонних шкіряних курток для чоловіків і жінок. Також можете звернути увагу, як презент на чоловічу шкіряну шапку або оригінальну сумку. А може навіть купити цілий комплект, який буде органічно поєднуватися і мати гарний вигляд на Вас або Вашій близький людині.

Передноворічні знижки

Новорічний розпродаж ми починаємо 15 грудня! Що дозволить вам бути у всеозброєнні вже до Дня Св. Миколая (19 грудня). Феєрія знижок триватиме до Нового року - 31 грудня. Сподіваємося ви встигнете за цей час надійно запастися подарунками, тим більше, що економія досить істотна.

Підсумуємо деякі моменти:

Бажаємо Вам приємних покупок і дивовижних, веселих і незабутніх святкових днів!