ua

Сезон розпродажу та знижок 2023!

Час покупки товару, що сподобався, з істотною знижкою.

Команда інтернет-магазину Vintage Leder з гідністю пройшла нелегкий сезон осінь-зима 2022/2023. Насамперед, ми дякуємо Збройним Силам України, Територіальній обороні та всім, хто захищає Україну на фронті та в тилу, за те, що ворог був зупинений і відкинутий. Це дало нам можливість жити та працювати. Також, ми дякуємо нашим покупцям постійним і новоприбулим за те, що були з нами в цей період невідомості та всіляких викликів, що послідували за агресивними діями сусідньої держави. Ваша активність і підтримка дозволили нам залишатися на плаву, радувати наших клієнтів моделями, що вже полюбилися, і навіть деякими новинками, допомагати нашій армії і тим, хто потребує гуманітарної допомоги.

Весняний розпродаж шкіряних курток від Vintage Leder

Традиційний сезон весняних знижок стартує у після пасхальний період. У цей час ви можете замовити і купити товар, що сподобався, з дуже істотною знижкою, а зекономлені кошти витратити на інші потрібні речі. Також радимо поспішити з покупкою, оскільки найближчим часом поповнення складу не передбачається, тому кількість товару та розмірний ряд обмежений.

Встигніть придбати шкіряну куртку, головний убір, сумку або хутряні рукавиці зі знижкою за старою ціною, оскільки ціни на деякі позиції будуть переглянуті у бік підвищення з настанням осені 2023 року.

Новини - розпродаж шкіряних курток від vintageleder.ua