ua

Договір оферти

Цей Договір публічної оферти укладається між інтернет-магазином «Vintage Leder», розташованим в мережі Інтернет за адресою vintageleder.com.ua. В особі власника сайту ФОП Швець О.В., що діє на підставі Свідоцтва про державну реєстрацію фізичної-особи підприємця, реєстраційний номер 21740170000010234 від 13.06.2000 року. Платник на спрощеній системі оподаткування, група 2, що не платника ПДВ. (Далі - «Інтернет-магазин») і користувачем послуг інтернет-магазину «Vintage Leder» (далі - «Покупцем»), і визначає умови придбання товарів через Інтернет-магазин «Vintage Leder».

1.Основні положення

1.1. Справжнє Договір укладається між Покупцем та Інтернет-магазином в момент оформлення замовлення або реєстрації Покупця на сайті Інтернет магазину. Оформлення замовлення Покупця на сайті Інтернет-магазину є підтвердженням повної згоди Покупця з умовами цього Договору.

1.2. Інтернет-магазин залишає за собою право вносити односторонньому порядку зміни до цього Договору.

1.3. Даний Договір є договором приєднання в розумінні ст. 634 Цивільного Кодекcа України

2. Оформлення замовлення на сайті Інтернет-магазин

2.1. Покупець погоджується з тим, що для використання послуг Інтернет-магазину йому необхідно пройти процедуру оформлення замовлення на сайті Інтернет-магазину.

2.2. Для здійснення замовлення Покупцеві необхідно заповнити форму замовлення. При заповненні форми замовлення Покупець погоджується надати правдиву, точну і повну інформацію. Якщо Покупець надає невірну інформацію або у Інтернет-магазину є підстави вважати, що надана Покупцем інформація невірна, неповна або неточна, Інтернет-магазин має право призупинити або скасувати замовлення Покупця і відмовити Покупцеві в наданні своїх послуг.

3. Інформація про товар

3.1. Інформація про товар, що пропонується для покупки в Інтернет-магазині, представлена ​​у вигляді фотографій і описів товару.

3.2. Товар може незначно відрізнятися від його фотографій на сайті Інтернет-магазину.

3.3. На прохання Покупця представник Інтернет-магазину може надати (по телефону або за допомогою електронної пошти) іншу інформацію, необхідну і достатню, з точки зору Покупця, для прийняття ним рішення про покупку товару.

4. Формування та оформлення замовлень

4.1 Для придбання Продукції в Інтернет-магазині Покупець здійснює оформлення замовлення на придбання Продукції. Оформлення замовлення здійснюється за допомогою відповідного інтерфейсу, наявного на сторінках Інтернет-магазину. При оформленні замовлення Покупець надає Продавцю наступну інформацію: повне ім'я; E-mail; телефон; адреса доставки.

4.2 Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.

4.3 При замовленні товару в нічний або неробочий час, а також вихідний або святковий день замовлення вважається отриманим о 10 годині ранку наступного робочого дня.

4.4 Після оформлення замовлення на E-mail або телефон Покупця приходить письмове повідомлення про зроблений замовленні продукції. У разі незгоди Покупця з інформацією, вказаною в цьому повідомленні, він зобов'язаний письмово відмовитися від виробленого замовлення.

5. Доставка товару

5.1. Доставка товару, замовленого в Інтернет-магазині, в узгодженому кількості та асортименті, здійснюється різними службами доставки по всій території України.

5.2. Відправлення та доставка замовленого товару проводиться в обумовлені в телефонному режимі з Покупцем терміни.

5.3. Покупець зобов'язаний у присутності кур'єра або представника транспортної компанії виконати прийняття замовленого товару за кількістю, якості, асортименту та комплектності товару.

5.4 Доставка товару здійснюється безкоштовно.

5.5 Ці умови застосовуються тільки при покупці і доставці товару по Україні! (These conditions are applicable only for the purchase and delivery of goods in Ukraine!)
Якщо Вас цікавлять умови міжнародної доставки, переходите в інтернет-магазин наших партнерів: (If you are interested in terms of international delivery, go to the online store of our partners:) https://vintage-leder.com/

6. Оплата товару

6.1 післяплатою (готівкою або через термінал при отриманні товару у відділенні «Нової пошти»);

6.2 Готівкою кур'єру (при доставці додому або за вказаною адресою);

6.3 Безготівковий платіж (он-лайн банківською картою Visa або MasterCard через систему платежів LiqPay відразу при оформленні замовлення через Корзину сайту).

6.4 При оплаті будь-яким з можливих варіантів, комісія за переказ грошей не стягується з покупця. Покупець платить тільки ціну, зазначену за товар на сайті, без додаткових витрат.

7. Повернення товару

7.1. Покупець має право відмовитися від товару після його отримання протягом 14 днів. Повернення товару належної якості можливий у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного товару.

7.2. При відмові Покупця від товару Інтернет-магазин повертає йому грошову суму, сплачену за товар.

 8. Відповідальність

8.1. Всі послуги, що надаються Інтернет-магазином надаються за принципом "як є". Інтернет-магазин не несе відповідальності за можливі технічні помилки в роботі сайту, наслідком яких є неможливість виконання замовлення або його несвоєчасне виконання. Крім того, до неможливості виконання замовлення або його несвоєчасного виконання можуть призвести обставини, зумовлені людським фактором, або ж події непереборної сили (форс-мажор), викликані соціальними і природними катаклізмами (війни, пожежі, повені, революції та ін.).

8.2. У разі неможливості виконання прийнятих на себе зобов'язань з причин, вказаних вище (виключаючи форс-мажор), Інтернет-магазин несе відповідальність в межах сум, отриманих від Покупців в якості оплати за послуги.

8.3. Інтернет-магазин не несе і ні за яких обставин не може нести ніякої матеріальної відповідальності, що виходить за рамки сум, отриманих від Покупців в якості оплати за послуги.

8.4. Інтернет-магазин не несе ніякої відповідальності у випадку настання форс-мажорних обставин.

9. Конфіденційність

9.1 Інтернет-магазин зберігає всю інформацію про замовлення і даних Покупця і зобов'язується не розголошувати її. Інтернет-магазин зобов'язується не поширювати конфіденційну інформацію про будь-яких даних Покупця без його на те письмової згоди, за винятком випадків, обумовлених в угоді або інших випадків, передбачених чинним законодавством.

10. Інтелектуальна власність

10.1. Вся інформація міститься на сторінках Інтернет-магазину, включаючи фотографії, логотипи, дизайн, опису, а також інша інформація - є інтелектуальною власністю Інтернет-магазину. Копіювання і будь-яке інше використання матеріалів магазину в комерційних цілях без згоди Інтернет-магазину заборонено.

11. Заключні положення

11.1. Всі можливі суперечки, що випливають з цього Договору або пов'язані з ним, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.

11.2. Визнання судом будь-якого положення договра недійсним або не підлягає примусовому виконанню не тягне недійсності інших положень Договору.

Потрібна допомога?

Якщо у Вас виникли питання, залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з Вами.