ua

Головні убори чоловічі

Головний убір з натуральної шкіри для повної комплектації і завершення цілісного образу.

Новинки 2024!
КУРТКИ З НАТУРАЛЬНОЇ ШКІРИ ТА ХУТРА
Кепка шкіряна Harrier Art.18. Фото 1 Кепка шкіряна Harrier Art.18. Фото 2 знижка
3 190 грн 1 910 грн
Рекомендуємо Вам

Головний убір зі шкіри - необхідність чи розкіш?

Можливо народна мудрість «тримай ноги в теплі, а голову в холоді» має здорове зерно, але швидше за вона трохи метафорична. Погодьтеся, не особливо приємно тримати свою дорогоцінну частину тіла на крижаному вітрі і бридкій мряці. Або ж піддавати своє здоров'я на небезпеку, прогулюючись опівдні під нещадно палючим сонцем.
Але також варто зауважити, що не завжди ми надягаємо головний убір лише в разі потреби, дуже часто він виступає незамінним елементом створюваного образу.

Модний вирок

Непроста задача підбору речей для виходу в люди має досить просте рішення, а головне таке що заощаджує Ваш час. Досить звернутися на сайт інтернет-магазину Vintageleder, де ви без зусиль підберете собі шкіряну кепку або бейсболку в ансамблі з курткою зі шкіри. У вищезгаданому магазині представлений одяг тематичного спрямування, відповідно, підібрані і аксесуари до кожної моделі.

  Головний убір з шкіри від інтернет магазину Vintage Leder 1

Головний убір з шкіри від інтернет магазину Vintage Leder 2  

Бейсболка - атрибут не тільки спортсменів

Бейсболкою з тканини вже нікого не здивуєш, адже кожна друга людина є володарем цього вельми популярного головного убору. Але далеко не всі можуть похвалитися шкіряним його варіантом, особливо, виконаним методом старіння і з конкретним стилістичному ухилом. Саме такий асортимент представлений на сторінках інтернет-магазину Vintageleder.


Льотний шолом зі шкіри та хутра

Хотіли чогось оригінального, щоб виділятися з натовпу і виглядати не схожим ні на кого? Ось Вам, будь ласка, нова колекція льотних шоломів зі шкіри. Ви не пілот, але в своїх дитячих мріях неодноразово здійснювали польоти слідом за героями улюблених книжок, тепер є можливість хоч трішки відчути свою причетність до неба, надівши що-небудь з гардеробу авіатора. При цьому шолом сконструйований таким чином, що Ви не будете відчувати ні краплі дискомфорту і виглядати на «всі сто».
Перераховані вище товари і великий вибір інших шкіряних кепок і курток, розроблених в певній тематиці, Ви можете знайти в нашому магазині. Обов'язково допоможемо Вам у всьому розібратися і зробити вдалу покупку.

Потрібна допомога?

Якщо у Вас виникли труднощі з вибором розміру або інші питання.
Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з Вами.

Фільтр товарів