ua

Оригінальні подарунки для чоловіків

Льотні куртки, бомбери, пілоти, Аляски, вінтажний одяг і аксесуари з натуральної шкіри

Льотні шкіряні куртки

Невід'ємний атрибут пілота - льотна шкіряна куртка. Кожна з них була особистим щоденником військових буднів.

Дивитися колекцію

Куртки пілот з овчини

Дивитися колекцію

Куртки преміум класу

Вінтажність, стиль і бездоганна якість - гармонійне злиття всіх факторів.

Дивитися колекцію

Косухи шкіряні

Буйні голови зробили шкіряну косуху символом волелюбності і непокори.

Дивитися колекцію

Бушлати морські шкіряні

Мужність і гідність поряд з витонченістю і благородством.

Дивитися колекцію

Пуховики шкіряні Аляска

Пориньте в світ підкорювачів просторів Аляски і рятувальників, які виконують свою місію в Північному Льодовитому океані.

Дивитися колекцію

Жилети шкіряні чоловічі

Дивитися колекцію

Головні убори чоловічі

Головний убір з натуральної шкіри для повної комплектації і завершення цілісного образу.

Дивитися колекцію

Сумки шкіряні чоловічі

Кожна дрібниця знайде своє місце, а Ви з легкістю знайдете її.

Дивитися колекцію

Рукавиці шкіряні

Детальніше

Дорогі подарунки для чоловіків, як вираження любові і поваги

Свята - це завжди радість, веселощі, приємні моменти, які хочеться зберегти в пам'яті назавжди. Але роки йдуть один за одним, одна подія змінює іншу. Різдвяна метушня незмінно переходить в весняну низку святкових дат, а потім не забути про осінні дні, а ще є Дні народження. Багато чого треба встигнути, приготувати і подбати, звичайно, про найважливіше: придбати подарунок коханому чоловікові. Адже як же без нього? Свято закінчиться, згодом підзабудуться деталі веселощів, а гарний подарунок чоловікові буде радувати око, і гріти серце довгий час. Особливо, якщо він обраний і продуманий самим ретельним чином. Можна, звичайно, обійтися якою-небудь символічною дрібничкою. Не завжди дорогий подарунок чоловікові на день народження буде дуже доречний. Але якщо це подарунок коханому чоловікові, або подарунок на ювілей чоловікові, то такий знак уваги буде, безумовно, оцінений подвійно. Цим ви висловите не тільки турботу, а й продемонструєте вашу щедрість, уважне ставлення до свого партнера.

  Дорогі подарунки для чоловіків від інтернет магазину Vintage Leder 1

Дорогі подарунки для чоловіків від інтернет магазину Vintage Leder 2  

Як підібрати оригінальний подарунок коханому чоловікові?

Подарунковий марафон починається декількома тижнями, а то й місяцями раніше знаменної дати, особливо, якщо завданням є подарунок на ювілей чоловікові. З жінками все більш-менш зрозуміло: квіти, гарні парфуми або щось романтичне, і вона вже щаслива. А ось з чоловіками, які полюбляють більш практичні речі, набагато складніше. Тут віршами не обійдеться. Потрібно щось істотне і бажано довговічне у використанні, що не просто буде радувати око, а стане в нагоді в повсякденному житті. В Інтернет магазині Vintageleder ви знайдете елітні подарунки для чоловіків, які в повній мірі підкреслять ваш бездоганний смак і повне розуміння потреб вашого іменинника. Тут ви можете не просто купити дорогий подарунок чоловікові, а трохи зануритися в історичні події, завдяки яким з'явилися багато моделей, представлені в нашому магазині.

Якщо ви вирішили піднести сюрприз дорогій людині, наш консультант дасть вам рекомендації, як визначити розмір без участі того, кому він призначений. Також варто відзначити, що товар доставляється в фірмових коробках, деякі моделі мають стильні чохли.


Елітні подарунки для чоловіків на ювілей зі шкіри та хутра

Шкіряний одяг завжди був ознакою добробуту, такі вироби в хорошій якості вартують істотних грошей. У нашому випадку ви знайдете унікальні подарунки для чоловіків з високоякісної шкіри в бездоганному виконанні. У пошитті використовується селекційна шкіра:

Як гідний подарунок на ювілей чоловікові можна розглянути верхній одяг. Ми пропонуємо варіанти на різні періоди року:

Концепція нашого магазину не передбачає консервативних поглядів на речі і їх власників, тому вважаємо, що шкіряні куртки, як елітні подарунки для чоловіків не повинні бути виключно однотонними, нудних відтінків. На сторінках даного інтернет магазину можна купити дорогий подарунок чоловікові, який підкреслить яскраву індивідуальність свого майбутнього власника.

На додаток до основного презенту є можливість підібрати головний убір або сумку зі шкіри, склавши бездоганний ансамбль. Ці вироби також зможуть стати самостійним знаком уваги для не настільки істотних приводів, при цьому не менш приємною несподіванкою.

Потрібна допомога?

Якщо у Вас виникли труднощі з вибором розміру або інші питання.
Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з Вами.