ua

Кепки капітанки чоловічі

ГАРЯЧІ ЛІТНІ ЗНИЖКИ!
Шкіряні морські бушлати
Спекотний сезон - максимальна вигода!
Рекомендуємо Вам

Кепка капітанка чоловіча - стиль «морського вовка»?

Море - це стихія, яка вабить, зачаровує і не відпускає, особливо тих, хто за родом своєї діяльності або професії має до неї безпосереднє відношення. Це проявляється в постійному бажанні бути біля води, жити поблизу морського узбережжя, носити одяг або мати речі, які нагадують про безкрайні водні простори, знайомі крики чайок і неймовірної краси світанки і заходи. Багатьом таким нагадуванням служить специфічний одяг і аксесуари, витоки виникнення яких починаються на узбережжі або пов'язані з форменим одягом військово-морського флоту. Одним з таких предметів є кепка капітанка чоловіча - головний убір справжнього чоловіка з авантюрною ноткою в характері. Хоча в назві виробу присутнє відсилання до військового рангу, це абсолютно не означає, що виріб був розроблений або затребуваний виключно діючими або колишніми військовими офіцерами. У наш час купити кепку капітанку може собі дозволити будь-яка людина, з чиїм смаком і обраним стилем вона щільно перетинається. Популяризація даного аксесуара почалася з тканинних білих кашкетів з чорним козирком, які можна спостерігати в численних фільмах. У свою чергу шкіряні кепки капітанки не так поширені, але теж мають велику кількість шанувальників. В Інтернет магазині Vintageleder представлена ​​оригінальна кепка капітанка; чоловічі купити варіанти можна на відповідних сторінках сайту.

  Кепка капітанка зі шкіри від інтернет магазину Vintage Leder 1

Кепка капітанка зі шкіри від інтернет магазину Vintage Leder 2  

Ексклюзивні шкіряні кепки капітанки

Моделі, запропоновані в нашому магазині, виготовлені на основі широко відомих стандартних виробів, але з деякими вкрапленнями, які дозволяють речі виглядати свіжо і не нудно. Кожна кепка капітанка, купити яку можна в магазині Vintageleder, буде виглядати доречно в повсякденному образі. Ми пропонуємо варіанти з високоякісної шкіри. Їх сміливо можна включати в свій гардероб і при цьому виглядати імпозантно і ефектно. Асортимент складається з декількох моделей, які різняться конструктивними рішеннями. Однак класична форма залишається незмінною з обов'язковою присутністю стандартного ремінця із залізною пряжкою. Ми допоможемо підібрати і купити кепку капітанку потрібного розміру, відповідного забарвлення. Кольорова гамма включає: універсальний чорний, кілька відтінків коричневого (від темного до більш світлого з червонуватим відливом). Додаткової екстравагантності коричневим виробам надає незвичайна вичинка шкіри. Світла основа, що проступає, додає товару незвичайний вигляд вінтажного стилю.


Online покупка кепки капітанки

Вам сподобалася певна кепка капітанка. Купити в Києві і по Україні даний варіант можна на нашому online майданчику виключно, так як в offline бутиках подібні моделі не представлені. Це зробити дуже просто в комфортних домашніх умовах з мінімальними витратами часу і енергії. Після оформлення заявки за допомогою кнопки «спрощене замовлення», продавець консультант в короткі терміни зв'яжеться з вами для уточнення необхідних деталей. Товар прибуде протягом декількох днів у відділення «Нової пошти» або буде доставлений кур'єром за адресою без оплати за доставку. Перед остаточним розрахунком вам буде надана можливість оглянути і приміряти покупку. У разі відмови оплата за повернення з Вас також не стягується.

Шкіряний верхній одяг, пропонований в сторінках магазину, чудово поєднується з головними уборами по шкірі і стилю. Створений ансамбль підкреслить ваш вишуканий смак і буде гідно оцінений оточуючими.

Потрібна допомога?

Якщо у Вас виникли труднощі з вибором розміру або інші питання.
Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з Вами.

Фільтр товарів