ua

Кепка конфедератка чоловіча

Весняний шопінг
Створи бездоганний весняний образ!
Шкіряні вінтажні куртки
Рекомендуємо Вам

Чоловіча кепка конфедератка - ненав'язлива оригінальність

Ще якихось 100 років тому різноманітні головні убори були невід'ємною частиною зовнішнього вигляду кожної людини незалежно від пори року, статі та країни проживання. Всі покривали голову, і це було завершальним штрихом щоденного і вихідного образу. З плином часу тенденції змінилися, тепер носити капелюхи вже не в моді, але все ще доводиться захищати важливу частину організму від шкідливого впливу сонця в літню спеку і від крижаного вітру в зимові холоди. Конструкторам і модельєрам доводиться викручуватись, вигадуючи нові моделі, а часто просто видозмінювати та адаптувати вже існуючі. Такою є широко відома кепка конфедератка американська, що має за своїми плечима більш ніж півторавікову історію з часів громадянської війни в США. Зазнавши деякі конструктивні зміни, чоловіча кепка конфедератка залишається в модному порядку денному досі вже на протязі багатьох десятиліть. Походження моделі, а це південні теплі штати Америки, свідчить про те, що вона створювалася для захисту від сонця і вітру. У свою чергу в Інтернет магазині Vintageleder пропонується як варіант шкіряна кепка конфедератка, яка виступає як повноцінний головний убір для холодної і помірної погоди.

  Кепка конфедератка з шкіри від інтернет магазину Vintage Leder 1

Кепка конфедератка з шкіри від інтернет магазину Vintage Leder 2  

Оригінальна кепка чоловіча, конфедератка

Суконна автентична модель шапки звичайно є еталоном, але все ж варто експериментувати також з іншими матеріалами. Виготовлена ​​зі шкіри кепка конфедератка, купити яку ми пропонуємо в нашому магазині, є гідним послідовником своєї попередниці. Вона має всі характерні особливості (вигляд усіченого конуса), дрібні деталі так само враховані і знаходяться на своїх місцях. На Інтернет майданчику Vintageleder вам пропонується купити кепку конфедератку з високоякісної шкіри корови певного типу вичинки. Завдяки такому методу виробництва шкіри крізь верхній шар проявляється світліша основа, це дозволяє виробу виглядати незвично, цікаво. Образ, створений в комбінації з даною річчю, буде завжди актуальний, підійде під різні життєві ситуації. Придбана у нас шкіряна кепка конфедератка займе гідне місце у вашому гардеробі, порадує бездоганною якістю виконання. Матеріали, використовувані при виготовленні, тільки перевірених виробників. Контроль якості всієї продукції проводиться у кілька етапів, як на виробництві, так і під час поступлення на склад.


Створити повноцінний неповторний образ вам допоможе стильний тематичний верхній одяг, сумка, кепка конфедератка шкіряна, купити ці товари ви можете на відповідних сторінках даного сайту.

Умови придбання кепки конфедератки

Вироби, представлені в асортименті даного магазину, ексклюзивні. Якщо вам сподобалася кепка конфедератка, купити в Києві її і в інших містах можна тільки online, товар не представлений в offline бутиках. Така опція це скоріше плюс, ніж мінус для покупця: немає необхідності залишати комфортний простір і носитися в пошуках бажаної покупки, іноді даремно витрачаючи час і сили. Ми ж пропонуємо зручне співробітництво:

Потрібна допомога?

Якщо у Вас виникли труднощі з вибором розміру або інші питання.
Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з Вами.