ua

Льотні шкіряні куртки

Легенда в кожній деталі

Новинки 2024!
КУРТКИ З НАТУРАЛЬНОЇ ШКІРИ ТА ХУТРА
Online-помічник - Vintage Leder
Складно обрати?
Скористайтесь нашим онлайн-помічником

Кожна дитина мріє літати

Хлопці починають самостверджуватися як чоловіки з самого дитинства, спочатку це машинки, літачки. Потім гри в войнушки, гурток юного авіатора. У дорослому житті у деяких це переростає в професію, інші ж просто залишаються прихильниками авіаційного стилю. Льотні шкіряні куртки займають важливе місце в гардеробі любителя одягу для пілотів. Так як є річчю з більш ніж сторічною історією.

  Льотні шкіряні куртки від інтернет магазину Vintage Leder 1

Льотні шкіряні куртки від інтернет магазину Vintage Leder 2  

Льотні шкіряні куртки: як це було

Ще сто років тому чоловіча льотна шкіряна куртка була форменим одягом пілотів. Вона була не просто ще однією річчю серед одягу льотчика, а справжнім помічником, так як зігрівала власника в тісній холодній кабіні літака на висоті понад 5 000 км. Також льотна куртка пілот була невід'ємним атрибутом військових льотчиків ВПС США, на кожній з них можна було простежити військовий шлях власника, і кожна була унікальною, неповторною і єдиною в своєму роді. Війна закінчилася, а льотні куртки так і не перестали бути на піку популярності.


Вибір льотних курток є завжди

В інтернет-магазині Vintage Leder ви можете знайти:

Гарантія та консультація

Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками. Постійно ведемо пошук і поповнюємо асортимент новими льотними куртками. Інформацію про новинки можна знаходити на нашому сайті або в соціальних мережах.

Для того щоб купити льотну шкіряну куртку, звертайтеся до нас за консультацією. Завжди раді допомогти вам у виборі моделі або розміру.

Потрібна допомога?

Якщо у Вас виникли труднощі з вибором розміру або інші питання.
Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з Вами.

Фільтр товарів