ua

Новинки шкіряних курток

Будьте в тренді. Дивіться самі останні моделі нової колекції.

Online-помічник - Vintage Leder
Складно обрати?
Скористайтесь нашим онлайн-помічником

Як не пропустити новинки шкіряних курток

Мода - стихія дуже мінлива, яка змінює свої тенденції з кожним наступним сезоном. Більшість людей намагаються стежити за трендами і відповідати духу часу. Кожна колекція чоловічих курток, хоча не зазнає кардинальних змін загального стилю, все ж стає предметом деяких експериментів креативних модельєрів і виробників верхнього одягу. Адже модні шкіряні куртки - це не тільки про колір, довжину, силует, це також про стиль і якість виконання. Ці критерії є пріоритетними, коли відбирається чергова модна колекція курток. Наші селекціонери працюють над тим, щоб кожен сезон покупці могли оцінити новинки курток, представлених на сторінках інтернет-магазину Vintageleder. Всі вироби розглядаються з точки зору високої якості виготовлення і відповідності основному льотно-вінтажному напрямку.

 

 

  Новинки від інтернет магазину Vintageleder 1

Новинки від інтернет магазину Vintageleder 2  

Нова колекція курток чекає свого покупця

Представляємо вашій увазі трендові шкіряні куртки, серед яких знайдуться як вдосконалені вже знайомі вироби, так і абсолютно нова колекція чоловічих курток в стилі вінтаж. Варто відзначити, що деякі моделі, особливо з льотної тематики, можна охарактеризувати незалежно від часу як модні шкіряні куртки, чоловічі і жіночі моделі яких не виходять із трендів популярності вже протягом десятиліть. До них відносяться льотні пілоти А-2, В-15, пілот з овчини - класичні моделі, їх різні інтерпретації можна знайти в розділі «Льотні шкіряні куртки».


 


Щоб урізноманітнити свій гардероб, рекомендуємо розглянути новинки курток, пальто, бушлатів, френчів. Ці речі не тільки внесуть деяку різноманітність в ваш стиль, але і дозволять відчувати себе на висоті при будь-яких обставинах в повсякденному житті і в особливих випадках.

Елегантне мілітарі

Жіночий гардероб - це місце, в якому можна заблукати, при цьому шкіряний виріб в стилі вінтаж завжди знайде там своє почесне місце, і буде радувати свою власницю великою кількістю образів, створених з даними предметом одягу.

У зв'язку з існуючим запитом ми підготували новинки жіночих зимових курток льотної тематики, також моделі в байкерському стилі, пілоти на хутрі. Щоб милі дами відчули себе трохи причетними до великих історичних подій і тематики в одязі, яка ще зовсім нещодавно вважалася абсолютною прерогативою сильної статі.

Завершальний штрих

Завершеності вашому зовнішньому вигляду додасть аксесуар, підібраний за стилем, характером і кольором. У розділі «Головні убори» знайдеться відповідний варіант для вже обраної новинки, і приправити це все можна тематичної сумкою.

Всі наші зусилля спрямовані на те, щоб Ви могли купити модну куртку, що відповідає всім Вашим запитам. Будь-яка куртка чоловіча, новинка або та, яка вже має своїх шанувальників доступна для огляду у вигляді детальних фотографій, відеороликів. Доброзичливий консультант завжди допоможе з вибором і відповість на Ваші запитання по телефону або в online чаті.

 

Потрібна допомога?

Якщо у Вас виникли труднощі з вибором розміру або інші питання.
Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з Вами.

Фільтр товарів