ua

Шкіряні куртки Airborne Apparel

Повний каталог офіційного представника в Україні

Льотні шкіряні куртки

Невід'ємний атрибут пілота - льотна шкіряна куртка. Кожна з них була особистим щоденником військових буднів.

Дивитися колекцію

Куртки пілот з овчини

Дивитися колекцію

Бушлати морські шкіряні

Мужність і гідність поряд з витонченістю і благородством.

Дивитися колекцію

Шкіряні польові куртки М65

Дивитися колекцію

Шкіряні куртки Route 66

Дивитися колекцію

Пуховики шкіряні Аляска

Пориньте в світ підкорювачів просторів Аляски і рятувальників, які виконують свою місію в Північному Льодовитому океані.

Дивитися колекцію

Жилети шкіряні чоловічі

Дивитися колекцію

Жіночі шкіряні куртки

Куртки не на сезон, а для душі. Краса, ніжність і мужність в одному флаконі.

Дивитися колекцію

Хто виробляє куртки Airborne apparel?

Становлення і розвиток торговельної марки пройшло довгий, місцями тернистий шлях від невеликого клубного типу виробника льотного одягу до досить розвиненої компанії з представництвами в різних країнах, в тому числі і Airborne Apparel Україна. Від самого початку була обрана спеціалізація шкіряного одягу льотного стилю. Це дозволяє зосередитися на конкретному виді одягу, змушує розвиватися в даному напрямку і кидати всі зусилля для вдосконалення, як процесу виготовлення, так і естетики зовнішнього вигляду пропонованого товару.

Не секрет, що компанією обрана ніша тематичної верхнього одягу на основі спеціалізованого військового екіпірування армії США початку і середини минулого століття. Ведеться перманентна робота по вивченню історичного матеріалу, на основі якого грамотними фахівцями розробляються сучасні моделі. Високий результат досягається завдяки злагодженій роботі всіх членів команди, від ідейних натхненників до обслуговуючого персоналу. Товар виробляється на ліцензійних фабриках Східної Європи. На виході покупець отримує ретро моделі, але в інтерпретації 21 століття з сучасних якісних матеріалів.

  Офіційний представник Airborne Apparel інтернет магазин Vintage Leder лейбл

Офіційний представник Airborne Apparel інтернет магазин Vintage Leder сертифікат  

Офіційний представник Airborne Apparel

Ви знаходитесь на сайті Інтернет магазину Vintageleder, ми є офіційним представником в Україні торговельної марки Airborne Apparel. Офіційний сайт конкретної торгової марки на теперішній момент часу вже не є предметом першої необхідності, він тягне за собою певні витрати, не завжди виправдані. Цю функцію тепер виконують інтернет магазини, де можна знайти вичерпну інформацію про характеристики товару, про виробника і домашній догляд за покупкою. Таким чином, виробник Airborne Apparel покладає всі функції офіційного сайту на регіональні інтернет магазини, з якими співпрацює в даний момент. У нашому Інтернет магазині Ви можете купити куртки Airborne Apparel, отримати якісну інформацію про продукцію, уважний консультант вислухає всі ваші питання, допоможе розібратися з представленим асортиментом. Також з його допомогою Ви підберете відповідний розмір, можете бути впевнені в його повній підтримці протягом здійснення покупки і навіть після неї.


Перевірка на справжність курток Airborne Apparel

Торгова марка Airborne Apparel велику увагу приділяє захисту своєї продукції від підробок. Моделі повинні мати:

  1. Фірмовий лейбл і сертифікат, вшитий всередині куртки на підкладці.
  2. Фірмову фурнітуру.
  3. Ярлики з кодами ідентифікації конкретного виробу.

Де і як можна купити куртки Airborne Apparel?

Наш Інтернет магазин протягом багатьох років співпрацює тільки з перевіреними виробниками. Ми дуже уважно ставимося до якості продукції представленої на наших сторінках, так як дбаємо про свою репутацію. Всі товари проходять кілька рівнів контролю, як на виробництві, так і після прибуття на склад.

Зверніть увагу, що товар марки Airborne Apparel купити в Києві, як і по всій Україні, Ви можете тільки на нашому online майданчику, в offline магазинах він не представлений.

Така Інтернет покупка не викличе у Вас особливих труднощів і додаткових витрат:

Якщо Ваш вибір припав на куртки Airborne Apparel, купити їх можна в відмінному поєднанні з аксесуарами цієї ж марки. У наших пропозиціях є головні убори, які гармонійно підходять до курток за кольором і фактурою, хутряним оздобленням. На завершення образу можна додати чоловічу шкіряну сумку-планшет тематичної спрямованості.

 

Потрібна допомога?

Якщо у Вас виникли труднощі з вибором розміру або інші питання.
Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемося з Вами.